Кищенецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Меню сайту
Категорії розділу
Виховні роботи вчителів [7]
Розробки уроків вчителів 1 -4 класів [3]
Розробки уроків з алгебри та геометрії [0]
Розробки уроків з хімії та біології [4]
Розробки уроків з зарубіжної літератури [0]
Розробки уроків з української мови та літератури [11]
Розробки уроків з фізики та астрономії [2]
Розробки уроків з англійської мови [1]
Розробки уроків з інформатики [1]
Розробки уроків з історії [2]
Розробки уроків з трудового навчання [0]
Розробки уроків з образотворчого мистецтва та художньої культури [4]
Розробки уроків з художньої культури
Розробки уроків з математики [1]
Цифрові ресурси [4]
Цифрові ресурси
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Науково-методична робота » Розробки уроків з англійської мови

Заняття гуртка
13.04.2016, 09:28

 

 

Заняття гуртка у дитячому садочку

 

Тема: Тварини

29.10.2013

Висоцька Л.Ю.

 

 

 

Заняття гуртка англійської мови у дитячому садочку

 «Берізка» с. Кищенці.   Керівник гуртка: Висоцька Людмила Юріївна.

Тема: Тварини.

Мета: Повторити й узагальнити засвоєний лексичний і граматичний матеріал. Ознайомити дітей з новими словами: cock,chicken,duck,ducks.   Навчати використовувати свої знання під час гри. Тренувати учнів в аудіюванні( казка «Будинок миші»). Повторити вивчені кількісні числівники. Відпрацювати правильну артикуляцію звуків. Виховувати вміння працювати в колективі і бути уважним. Виховувати позитивне ставлення до вивчення англійської мови.

Обладнання: іграшки, м’яч, журнал  “English” №4, 2013, ляльковий театр.

                                     Хід заняття

1 Вступна частина заняття

 Greeting Привітання

Тeacher: Good morning!

Children: Good morning,  good morning,  good morning to you!

        Good morning, good morning I am glad to see you!

T: I am glad to see you too!

     How are you?

Ch: I am fine.( діти показують жест на ручках)

  Aim. Повідомлення мети заняття

T: Діти, подивіться, а до нас на заняття завітали гості. Щоб показати, що гостям раді, англічани кажуть:” welcome”. Ми також раді вітати і кажемо:”welcome”. Діти повторюють.  На сьогоднішньому занятті, всім присутнім в залі ми покажемо, що ми вже навчилися говорити, як ми вміємо працювати і гратися.

Warming-up : Уведення в іншомовну атмосферу.

Вчитель пропонує представитися і представити свого друга

T: What is your name?

Ch: I am…, I am…

T: What name is your friend?

Ch: He is…/ She is…

Пісня “What is your name?

Діти  разом з вчителем співають пісню і виконують ті рухи, що показує вчитель.

What is your name?                                   My name is Janety.

What is your name?                                   My name is Janety.

Now tell me, please:                                  My name is Janety-

What is your name?                                   That’s my name.

2 Основна частина заняття

Pronunciation Drill.  Практикування у вимовлянні звуків.

Вчитель розповідає казочку про язичка і пропонує дітям виконувати рухи і повторювати звуки за ним.

  • Язичок, язичок (стукають у щічку) good morning.  Язичок проснувся і подивився вгору, на підлогу, вліво та вправо (повторити ці вправи кілька раз).Good morning, children! I am glad to see you! Welcome.
  • Good morning.
  • Діти, я пропоную вам погуляти сьогодні в лісі. Уявіть ліс… Ми йдемо (go) серед дерев . Листочки шелестять sh-sh-sh-sh (діти повторюють). Та раптом напали комарі і вони жужать z-z-z-z. А ми їх ось так (хлопки ручками). Комарі злякалися і  fly геть. Ми  go далі sh-sh-sh-sh.  Та раптом налетіли (fly) бджоли (bee) th-th-th-th. Ми не робими різких рухів і вони полетіли геть.Ми виходимо на гарну полянку, а там багато квітів та метеликів (butterfly) . Ми кажемо wau-wau-wau та лягаємо на травичку і кажемо о-о-о-о.

Vocabulary Revision Повторення лексики теми «Тварини»

T: Діти, а я до вас прийшла не з пустими руками. Ось у мене корзина і в корзині я маю тваринок (animals). Відгадайте, які саме animals тут? Про деяких з них я загадаю загадки, а ви на англійські мові (English) відгадаєте назву these animals.

1 Пара довгих вушок, сіренький кожушок, скорий побігайчик, як він зветься?

                                                                                       (Зайчик)

2 Вночі руда дівчина залізла тихо в двір, курей перелічила та й понесла у бір.

                                                            Fox (Лисичка)

3 Уночі не спить, мишей сторожить.                            Cat (Кіт)

4 Хвостик, як ниточка, сама, як калиточка, а очі, як насінинки

                                                                                      Mouse (Мишка)

5 Влітку медом ласував, досхочу малини мав. А як впав глибокий сніг, позіхнув і спати ліг. Бачив чи не бачив сни, а проспав аж до весни.

                                                                                       Bear (Ведмідь)

6 Ой, яка ж вона гарненька, пишно хвоста і руденька,

   Не звірятко – просто диво, невгамовне, пустотливе,

   Вгору – вниз, на гілку з гілки… хто ж це буде, діти?

                                                                                         Squirrel(Білка)

-What name is this animals? Назвати тварин, які залишилися у корзині.

Presenting New Vocabulary.  Подання  нового  лексичного матеріалу.

Кілька тварин для дітей незнайомі. Це півник, курча, каченя. Назвати тварин,

діти повторюють за вчителем ці слова. Кожна дитина індивідуально вимовляє слова.

Practising Vocabulary  Відпрацювання лексичного матеріалу

Play game Гра “English ball

Вчитель каже назву тварини і кидає м’яч, а дитина перекладає і повертає м’яча.

Гра “Who is this?”

Називають тварину і показують повадки цієї тварини.

Listening. Аудіювання

Вчитель показує у ляльковому театрі виставу і озвучує діалог звірів.

                          MOUSE’S   HOUSE

T: Look who has come to visit us. It’s mouse

 Little mouse,  little mouse,

Where is your house?

Mouse:   I’m little mouse. I have no house.

T:This is house for you? 

M: Oh! It’s a nice house.

T: Come into the house.

Frog: Knock! Knock!

M: Good morning!

F: Good morning!

M: Who are you?

F: I’m a frog.

M: I’m a mouse.

F: Can I live in your house?

M: Yes. Come in, please.

Rabbit: knock, knock.

M: Good morning!

R: Good morning!

M: Who are you?

R: I’m a rabbit.  

M: I’m a mouse.

R: Can I live in your house? 

M: Yes. Come in, please.

Squirrel: Knock, knock.

M: Good morning!

S: Good morning!

M: Who are you?

S: I’m squirrel.

M: I’m mouse.

S: Can I live in your house? 

 M: Yes. Come in, please.

Bear: Knock, knock.

M:  Good morning!

B: Good morning!

M:  Who are you?

B: I’m a bear.

M:  I’m mouse.

B: Can I live in your house?

M: Yes. Come in, please. We have a nice house.

Запропонувати дітям переказати казку.

Presenting  Grammar. Подання граматичного матеріалу

1 Запропонувати дітям  порахувати тварин, які брали участь у виставі. Порахувати у корзині курчаток , каченяток. Пояснити, що коли ми говоримо про кілька предметів, то в кінці слова добавляємо s (chicken – chickens; duck – ducks; animal – animals). Запропонувати називати тварин: показувати одну або кілька тваринок.

2 Вчитель називає число, а діти показують на пальчиках це число.

Гра: « А ти уважний?»

Вчитель називає дію, а діти виконують цю дію.

 Go, climb, run,  sit, stand, fly, read, listen.

3 Заключна частина заняття

Вчитель веде бесіду з дітьми.

1 Що нового ви дізналися на сьогоднішньому занятті?

2 Що вам сподобалося?

3 А що не сподобалося?

4 Я якщо тато чи мама поцікавиться, що ви робили на сьогоднішньому занятті, що ви їм повідомите?

Мені було дуже приємно працювати з вами та наше заняття вже закінчилося.

Bye-bye!

Ch: Bye-bye!

 

 

Категорія: Розробки уроків з англійської мови | Додав: zhuravel41if
Переглядів: 1307 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
  • Відділ освіти МАньківської райдержадміністрації
  • Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників
  • Черкаський обласний центр туризму краєзнавства та екскурсій
  • Міністерство освіти і науки України